2013 yılından bu yana modern çağın

öğretmenine, öğrencisine ve kurumlarına

katkıda bulunmak amacı ile eğitimler kurguluyoruz.Duyurular

Hayal Bilgisi Atölyeleri, sezonu tamamladı!

Okulöncesinden lise sona kadar olan örgün eğitimdeki öğrencilerin akademik süreçlerini destekleyen sosyal, sanatsal, bilimsel, kültürel içerikli etkinliklerden oluşan Hayal Bilgisi Atölyeleri'nde sezonu tamamladık. Yıl boyunca iki binden fazla öğrenci ile çalıştık.

Çocuklar için Felsefe Uygulayıcı Eğitimi'nin yeni dönemi başladı!

Sevgili Ediz Dikmelik rehberliğinde düzenlenen programlarımızın yeni dönemi 27 Nisan 2021 Salı günü saat 20.00'de düzenlenen tanışma toplantısı ile başladı.

Eksi 18 Edebiyat Topluluğu kuruldu!

Sevgili Nevzat Süer Sezgin öğretmenimiz rehberliğinde düzenlediği "Yetişkinler için Çocuk ve Gençlik Edebiyatı" programına katılan meraklılardan oluşan Eksi 18 Edebiyat Topluluğu kuruldu :) 18 yaş altındaki bireylerin okuma önceliği olduğu nitelikli çocuk ve gençlik edebiyatını kendine mesele edinen topluluğumuzun katılımcılarını, yayınladığı kitaplarını ve projelerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yetişkinler için Çocuk ve Gençlik Edebiyatı programının yeni dönemi başladı!

Sevgili Nevzat Süer Sezgin öğretmenimiz rehberliğinde düzenlediğimiz "Yetişkinler için Çocuk ve Gençlik Edebiyatı" programının yeni dönemi, 6 Ocak 2021 Çarşamba günü düzenlediğimiz tanışma toplantısı ile başladı.