Hakkımızda

2013 yılından bu yana öğrenci, öğretmen ve eğitim kurumları için eğitimler tasarlıyor ve uyguluyoruz.

20.000'den fazla öğrenci, 2.000'den fazla öğretmen, 20'den fazla eğitim kurumu ile çalışmalar yaptık ve yapıyoruz.

Ortak akla ve birlikte öğrenmeye verdiğimiz önemden ötürü, Öğretmen Kulübü, Sistem Düşüncesi Derneği ve İzmir Eğitim Kooperatifi'nin organik birer parçasıyız.

Referanslarımız

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Tanıtım Sunusu

Zikzak Grup Genel Tanıtım.pptx

İş Birlikleri

Butik Buluşmalar

Zikzak Grup olarak 2015 yılından bu yana Öğretmen Kulübü buluşmalarına ev sahipliği yapıyoruz.

Yaşam boyu öğrenme merakı taşıyan eğitimcilerin, mesleki ve kişisel deneyimlerini paylaşarak çoğalttıkları, farkındalık yaratan bir sosyal öğrenme ortamı ve organizasyonu olarak yoluna devam eden Öğretmen Kulübü'nün buluşmaları ücretsiz ve herkesin katılımına açık.

Ayrıntılı bilgi almak için bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Eğitimde Sistem Düşüncesi

Sistem Düşüncesi Derneği, 2016 yılında, akademisyenler, öğretmenler ve mühendisler tarafından tarafından kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Derneğin amacı; toplumun her kesiminde ve özellikle; eğitim, sağlık, çevre, modelleme ve strateji alanlarında düşünme ve anlama yeteneğine katkı sağlamak için, Sistem Düşüncesi yaklaşımını yaymaktır. Derneğin öncelikli çalışma konusu K-12 eğitimidir.

Ayrıntılı bilgi almak için bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

İzmir Eğitim Kooperatifi

Yaşam boyu öğrenme ilkesiyle yola çıkan bir grup eğitimci, veli ve öğrenciyle 21 Temmuz 2018'de İzmir Karşıyaka'da kuruldu.

Yaşam boyu öğrenme bilinci ile; her yaş grubundan bireyin şimdiki ve gelecekteki temel eğitim ihtiyaçlarını iş birliği ile karşılayarak, yaşam becerileri gelişmiş bilinçli bir toplumun oluşturulmasına çalışan, sürdürülebilir bir kooperatif modeli olmak için çalışmalarına devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi almak için bağlantıyı tıklayabilirsiniz.